עוגות חתונה זולות
4 בינואר 2017
עוגות יום הולדת בנים – עוגות שבנים אוהבים
4 בינואר 2017

עוגות עם תמונה – הדפסה על עוגה

כולם אוהבים להתבונן בתמונות יפות וכולנו אוהבים במיוחד תמונות של אנשים היקרים לנו או תמונות של אייקונים תרבותיים ושל סלבריטאים. בזכות טכנולוגיה מיוחדת של הדפסה תוך שימוש בבצק סוכר ובצבעים אכילים ומיוחדים, אפשר ליהנות מעוגות טעימות המשולבות עם תמונה. הדפסה על עוגה יכולה להתאים מצד אחד כהפתעה לילדים, אך מצד שני – זהו פתרון מעולה גם לעוגה המיועדת למבוגרים.

הדפסה על עוגה – למי זה מתאים?

למי תתאים האפשרות להדפסה על עוגה? למי כדאי להזמין עוגות עם תמונה? עוגות שכאלה יכולות להיות הפתעה מדהימה לכבוד יום ההולדת לילדים בכל גיל. לבנים ולבנות, לקטנים ולבוגרים. על עוגה לילדים אפשר להדפיס תמונות בדיוק על פי הטעם האישי ועל פי הדמויות ועולמות התוכן המדברים אליהם. תמונה של גיבור על? עוגה עם תמונה מעולמו של דיסני? תמונה של ברבי, של כוכבי פופ אהובים, של כוכבי ספורט מוצלחים או של כוכבי קולנוע שכולם מכירים? כל האפשרויות הללו יכולות להתאים, וזהו רק קצה הקרחון.

ומה לגבי עוגות עם תמונות מודפסות למבוגרים? אין ספק שזהו פתרון שהולך והופך למבוקש. התמונה יכולה להיות רומנטית או מרגשת, תמונה זוגית או תמונה של הילדים, תמונת קונספט לכבוד אירוע כמיטב הדמיון וכן הלאה. אפשר לעצב עוגה עם תמונה של טבעת, תמונה של גיליון ציונים (למסיימי בית ספר או אוניברסיטה), תמונה שלקוחה מתוך טיול זוגי או משפחתי, תמונות טבע ונוף וכיוצא באלה.

תמונה, עוגה ואירועים

עוגה עם תמונה מודפסת יכולה להיות פתרון נחמד ואפילו יוקרתי לאירועים. אפשר להזמין עוגות כאלה בגרסה יחסית בסיסית או פשוטה עבור ימי הולדת לקטנים. אפשר להזמין גם גרסאות הרבה יותר יוקרתיות ומיוחדות. עוגה שכזאת יכולה להתאים גם להצעת נישואין, אפשר להזמין עוגות שכאלה לכבוד אירועים עסקיים, חינה, מסיבת שחרור, ערבי צוות, ימי גיבוש וכן הלאה.

את העוגות הללו ניתן להזמין בבתי עסק המתמחים בעוגות, וניתן לבחור סגנונות שונים גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת טעם. עם קישוטים יוצאים מהכלל או עם עיטורים מינוריים, עם תמונה צבעונית ובמתיקות גבוהה או מעודנת – עוגת תמונה תתאים לכל אחד.