עוגות זילוף לבנים ולבנות
1 בינואר 2017
עוגיות מעוצבות לחתונה מושלמת
4 בינואר 2017

עוגות מעוצבות לעסקים

הימים שבהם עוגה נחשבה מתאימה אך ורק לימי הולדת, ובפרט לילדים, חלפו מן העולם. את העוגות, ובפרט את העוגות המעוצבות, ניתן למצוא כיום בכל אירוע נחשב, וכך גם באירועים עסקיים. האם עוגות מעוצבות לעסקים יכולים להיות עוגות קונספט ואפילו בעלות אלמנטים יצירתיים ואומנותיים? התשובה היא – בהחלט כן.

העוגה להשקה

עסקים גדולים עורכים מעת לעת השקות מרשימות. לפעמים ההשקות הללו מיועדות לעובדים, לפעמים ההשקות הללו מיועדות ללקוחות נבחרים ולפעמים ההשקות הללו נועדו למפגש עם משקיעים. אך אין זה משנה מהי התכלית ומהי המטרה של ההשקה, הרי שיש דבר אחד ברור – ההשקה צריכה להיות מרשימה וכמעט תמיד היא תהיה גם ממותגת. ואיזה כיבוד מיוחד, טעים וממותג יוכל לקחת את ההשקה לגבהים חדשים? עוגה מעוצבת, ללא ספק.

עוגה מעוצבת לצורך השקה ניתן לעצב במגוון צורות וצבעים. זו יכולה להיות עוגה עגולה או עוגת קומות. זו יכולה להיות עוגה המקושטת בצורה מרהיבה בבצק סוכר. על גבי העוגה ניתן להכין קישוטים יוצאים מן הכלל מההווי העסקי. אפשר לשלב את הלוגו של העסק, ניתן לשלב סלוגן, קישוטים אכילים, צבעוניים ויפים עם קישור מדויק לעסק ולהשקה.

עוגות וכיף לכל אחד

כמובן, לא רק עוגה להשקה עסקית יכולה להיות מעוצבת, יפה, צבעונית וטעימה. עוגה מעוצבת יכולה להתאים גם כאשר עורכים ימי מכירות או כאשר מארגנים טקס לעובדים המצטיינים או אירוע לסיום שנה או לחגיגה של רבעון מוצלח. בנוסף, עוגה מעוצבת יכולה להתאים מאין כמוה כדי לחגוג חתימת חוזה עם לקוח גדול.

יתר על כן, עוגות מעוצבות לאירועים אינן חייבות להיות בהכרח מבוססות על עוגה גדולה אחת ויחידה. במיוחד כאשר מדובר באירוע גדול למדי, אפשר להזמין לצד עוגה מרכזית ורבת רושם גם עוגות קטנות, עוגות "מיני", קאפקייקס וכיוצא באלה. עוגות אישיות אולי יהיו פחות מרשימות מהעוגה המרכזית, אבל הן בהחלט יכולות להיות מרשימות מאוד, ובעיקר – עושות כיף גדול בלב לכל אחד שמקבל עוגה אישית שכזאת. בנוסף, עסקים המתמחים בעוגות מעוצבות ערוכים להכין גם עוגיות טעימות, מתוקות, יפות ומיוחדות – לכל עסק ולכל אירוע עסקי.