עוגות יום הולדת בנות – עוגות שבנות אוהבות
4 בינואר 2017

עוגות מבצק סוכר – יתרונות עוגת בצק סוכר

בתוך המגוון הנרחב של עוגות יפות ומרשימות שמור מקום של כבוד לעוגות מבצק סוכר. למעשה, בדרך כלל לא כל העוגה עשויה מבצק סוכר, והבצק הזה משמש לצורך הכנת ציפוי מיוחד או קישוטים מיוחדים. לעוגה מבצק סוכר יתרונות רבים, שנכיר להלן.

שימושי בצק הסוכר

בצק סוכר יכול לשמש למספר מטרות, כאשר משלבים אותו עם עוגה טובה. ראשית, ניתן באמצעות בצק סוכר להכין ציפוי מיוחד ומרהיב שעוטף את העוגה. כך, למעשה, החלק הנראה לעין הוא בצק הסוכר, והעוגה הרגילה נמצאת מתחתיו. ניתן ליצור בצורה כזאת מראה חלק ומדויק, אפשר לומר אפילו מפוסל. בנוסף, ניתן להכין מבצק סוכר גם דמויות קטנות לצורך קישוט, ואותן ממקמים על גבי העוגה. כמו כן, באמצעות בצק סוכר ניתן להכין גם קישוטים, לרבות אותיות ומילים שמוסיפות לכל עוגת בצק סוכר קסם מיוחד.

בכל צבע שרק רוצים

יתרון חשוב של עוגה מבצק סוכר טמון בכך שאפשר לקבל עוגה בכל צבע רצוי. הבצק המקורי הינו לבן, והוא בהחלט יכול לשמש כפי שהוא, לעיצוב עוגות חתונה מיוחדות ובכלל – לעוגות לבנות במראה קלאסי, מלכותי או נסיכותי. יחד עם זאת, ניתן בקלות להקנות לבצק הסוכר כל צבע שרק רוצים. ניתן לערבב את בצק הסוכר של העוגה עם צבעי מאכל בכל הגוונים, וכך מייצרים עוגה בצבע רצוי או במספר צבעים שונים.

עוגה לכל מסיבה

עוגות מבצק סוכר אינן דורשות קירור. זהו יתרון גדול לעומת עוגות קצפת או כל עוגה אחרת שמכילה חמאה או קרם שלא ניתן לשמור זמן ארוך מחוץ למקרר. כאשר רוצים להעמיד עוגה לראווה, כאשר רוצים עוגה מיוחדת במינה לכל אירוע, ללא הצורך לשמור אותה בקירור – בצק הסוכר הוא הפתרון. עוגות מסוג זה ניתן להכין בבית, שכן אפשר בהחלט ללמוד כיצד לעבוד עם בצק סוכר, אך אפשר גם להזמין עוגות מסוג זה בכל צורה שניתן להעלות על הדעת. אפשר ליצור עוגה שתתאים לימי הולדת לילדים, אפשר לייצר עוגה לאירועים עסקיים, עוגות לחתונה או לבת מצווה, עוגת הפתעה לימי הולדת למבוגרים וכן לכל אירוע או מסיבה.