קאפקייקס מעוצבים – רוצים להפתיע? הזמינו עוגות קאפקייקס
4 בינואר 2017
עוגות חתונה זולות
4 בינואר 2017

עוגות לאירועים מיוחדים – אירוע עסקי? אירוע פרטי חשוב?

אי אפשר לתכנן אירוע בלי לדאוג תוך כדי כך גם לכיבוד טעים. אך האם רק המנה הראשונה או המנה העיקרית יכולות להספיק? האם מתאבנים או מנות פתיחה בלבד יספקו את המוזמנים? אין זה משנה איזה אירוע מתקרב, אם מדובר באירוע עסקי או באירוע פרטי חשוב, צריך לחשוב גם על הדובדבן שבקצפת. הדובדבן הקולינרי הוא, ללא ספק, עוגת הקינוח. כאשר ניתן למצוא מגוון רחב של עוגות לאירועים מיוחדים, עוגות טעימות בעיצובים מרהיבים – אף פעם לא משעמם בפה. יש עוגות שיכולות להתאים לאירועים של ילדים. יש עוגות שיכולות להתאים לאירועים כדוגמת חתונה או בת מצווה. יש עוגות שיכולות להתאים להשקות ולאירועים עסקיים.

אופן ההגשה – כבקשתך

חשבתם לארגן עוגות טעימות לאירוע החשוב שלכם? נהדר. מטבע הדברים, לא תארגנו חומרי גלם ותתחילו לאפות בבית. קרוב לוודאי שגם אתם תפנו לספקי עוגות מובילים, שיכולים להציע אפשרויות שונות. עוגות קרם וקצפת ועוגות בקומות, עוגיות מעוצבות וקאפקייקס או מאפינס. אך לא רק סוג העוגה או העוגיות חשוב, אלא גם אופן ההגשה. חשוב שההגשה תהיה יפה, צבעונית, מעניינת ומפתה.

איך אפשר להגיש את העוגות המיוחדות באירועים המיוחדים? אפשרות אחת היא להזמין מארזים ולחלק למוזמנים. אפשרות זו טובה אם רוצים להעניק את העוגה האישית כהפתעה באירועים קטנים. אפשרות מומלצת היא לארגן פינת חלוקה, אזור קינוחים בו יוכלו האורחים להזמין מכל המבחר את הטעם המתאים להם. אפשר להקים דוכני עוגיות מעוצבות ואפשר לארגן עגלת קינוחים ועוגות שתעבור בין האורחים. יש סוגי עוגות, עוגות אישיות, שאפשר אף לחלק לאורחים המגיעים לרחבת הריקודים. בחרו עוגה ועוגיות לטעמכם, בחרו את אופן ההגשה הרצוי והעניקו לאורחים חוויה טעימה ומתוקה.

עוגה לחגיגה מתוקה

הדרך לעוגה מושלמת מתחילה במתכונים, בידע ובניסיון. לכן, כדי למצוא את העוגות המתאימות לאירוע שלכם, בחרו ספק שמבין עוגות, שמבין אפיה ושמבין בעיצוב. עוגות יפות לאירועים צריכות להיות גם טעימות, גם אווריריות, גם צבעוניות. חפשו המלצות, בדקו אפשרויות עיצוב שונות (אפשר לראות באתרים נבחרים), הזמינו ותחגגו באופן מתוק וטעים.