עוגות עם תמונה – הדפסה על עוגה
4 בינואר 2017
עוגות יום הולדת בנות – עוגות שבנות אוהבות
4 בינואר 2017

עוגות יום הולדת בנים – עוגות שבנים אוהבים

יום ההולדת של הילד מתקרב ובא? הילד שרק אתמול היה תינוק קטן גדל בעוד שנה? לקראת יום ההולדת כדאי לחשוב על רעיונות מיוחדים לעוגת יום ההולדת. אילו עוגות יכולות להתאים? להלן כמה רעיונות לעוגות שבנים אוהבים.

העוגות לספורטאי הצעיר

בנים רבים אוהבים להתרוצץ על המגרש או בחצר, עם כדורגל, עם כדורסל, עם מחבט טניס ועוד. עבור כל ילד שעוסק בספורט, בין אם מדובר במשחק כדור מסוג כזה או אחר ובין אם מדובר באומניות לחימה – ג'ודו, קראטה או כל ענף ספורטיבי אחר – אפשר לשלב זאת בעוגה לכבוד יום ההולדת. למעשה, עוגה שהקונספט שלה ספורטיבי בעליל יכולה להתאים גם לבנים שאינם עוסקים בספורט באופן קבוע או מקצועי, אולם אוהדים קבוצת ספורט או ספורטאי כזה או אחר.

עוגה בנוסח ספורטיבי יכולה להיות מעוצבת בצורה של נעלי ספורט עם עיטורים של כדורגל, של טניס (מחבט כדור או רשת, למשל). עוגה יכולה להיות מעוטרת באמצעות הדפס אכיל, תמונה של כוכב ספורט, לוגו של קבוצה, גופיה של קבוצת הספורט האהובה (למשל, מכבי תל אביב, הפועל או מכבי חיפה).

עוגות גיבורי על

לא חסרים נושאים לעוגות של בנים, גם ללא שום קשר לספורט ולספורטאים. בשנים האחרונות דרך כוכבם של גיבורי העל. אולי ההורים אינם תמיד מודעים למגוון הרחב של גיבורי העל ולשמות כמו די סי או מרוול (חברות הקומיקס הידועות שהמציאו את גיבורי העל המוכרים), אבל הילדים ורבים מהבנים בהחלט שולטים בעניינים. עוגה מעוצבת עם דמות של ספיידרמן? עיצוב בצורות סופרמן, באטמן או אקסמן – כל בן שאוהב גיבור על מסוים ישמח לראות את גיבור העל האהוב עליו מתנוסס על העוגה.

עוגות ואלמנטים נוספים

מובן שלא רק ספורט וגיבורי על מעניינים את הבנים. עוגות לבנים אפשר ליצור תוך שימוש בהרבה מאוד אלמנטים נוספים. ילד שאוהב שחמט, למשל, לא יתנגד לעוגה המעוצבת כמו לוח שחמט, כמו פרש או כמו מלך. בן שאוהב לאוסף בולים ישמח לקבל עוגה המעוצבת בצורת בול. קונספט מקובל מאוד יהיה עוגה בצורת מכונית מרוץ, חללית, מכונית כיבוי אש, אבירים, דמויות של לגו או פליימוביל.