עוגות יום הולדת בנים – עוגות שבנים אוהבים
4 בינואר 2017
עוגות מבצק סוכר – יתרונות עוגת בצק סוכר
4 בינואר 2017

עוגות יום הולדת בנות – עוגות שבנות אוהבות

כל ילדה וכל בת אוהבת לקבל עוגה יפה ליום ההולדת. אבל האם גם השנה נסתפק בעוגה נחמדה ולא יותר? אם רוצים, אפשר להפתיע יותר אם דואגים לעוגות מיוחדות, עוגות שבנות אוהבות. מחפשים רעיונות? הגעתם למקום הנכון.

עוגת נסיכה לנסיכה הקטנה

בין האלמנטים הקלאסיים ביותר והאהובים מאוד על רבות מהבנות נמצא האלמנט של אגדות, נסיכות ופיות. אפשר בהחלט לשלב בעוגה לבנות אלמנטים כגון פיות עם נצנצים, עם מטה קסמים ועם כוכבים מבריקים, חדי קרן קסומים וכדומה. בשנים האחרונות ניתן למצוא פריחה מחודשת לכל אותן נסיכות מפורסמות מאגדות דיסני הוותיקות לצד נסיכות חדשות, שכוללות למעשה גם נשים יפות ובעלות מודעות ועוצמה נשית.

עוגות מצוינות יהיו, למשל, עוגה עם נסיכת היפה והחיה (בל), היפהפייה הנרדמת, לכלוכית, הנסיכה יסמין מהסרט אלאדין או הנסיכה האינדיאנית פוקהונטס. ישנן גם הנסיכות המודרניות, מהסרטים של השנים האחרונות, כגון רפונזל מהסרט פלונטר וכן אנה ואלזה, גיבורות הסרט פרוזן.

העוגה לחובבי החתולים

בנות רבות אוהבות מאוד חתולים. לפעמים יהיו אלה חתולים של ממש, אך לפעמים מדובר גם בחתולים בדיוניים כגון הלו קיטי או גארפילד. לבת שאוהבת את אותן בריות פרוותיות, עוגה המבוססת על קונספט של חתולים תהיה בחירה מוצלחת מאוד. על העוגה ניתן לשלב דמויות של חתולים מבצק סוכר. אפשר ליצור קישוטים בצורה של הלו קיטי. ניתן גם להזמין עוגות שעליהן משלבים תמונה אכילה שבה מופיעה החתולה המשפחתית או איור של חתולה מצוירת. כמובן, עבור בנות שאוהבות בעלי חיים אחרים אפשר בקלות ליצור עוגה בקונספט מתאים. עוגת לאסי הכלבה המפורסמת מהסרטים, עוגה על בסיס הסרט מאה ואחד דלמטים וכן הלאה.

עוגות כיד הדמיון

עוגות קונספט נוספות לבנות יכולות להיות מעוצבות בצורה של נעלי ריקוד, לבנות שאוהבות לרקוד. אפשר ליצור עוגה בצורה של מיקרופון או עם קישוטי תווים לזמרות החובבות. אפשר בקלות להזמין עוגה עם קישוטים מתוכניות טלוויזיה אהובות או עם כוכבי הקולנוע שהבנות מעריצות. כמו כן, ניתן לעצב עוגת גן חיות, עוגה בצורה של כתר והאפשרויות עוד רבות, כיד הדמיון.